Nowe obudowy TEKO dla płytki Beagleboard

Nowe obudowy TEKO dla płytki Beagleboard

Firma TEKO, chcąc kontynuować sukces, jakim okazały się jej obudowy do komputera Raspberry Pi, wprowadziła do swojej oferty model TEK-BEAGLE, przeznaczony dla jednopłytkowych komputerów Beagleboard XM firmy Texas Instruments.

Obudowa TEK-BEAGLE została wykonana z niepalnego materiału nazwanego Bayblend, będącego mieszanką tworzyw ABS i PC. Cechuje się on klasą palności V0, a jego szczegółowe specyfikacje można znaleźć tu. Obudowa mierzy 103,36 x 103,36 x 27,80 mm i mieści płytkę PCB o maksymalnych wymiarach 85 x 85 mm. Całość jest dwuczęściowa i skręcana za pomocą czterech śrubek, do których dostarczane są antypoślizgowe nakładki gumowe. Obudowa ma wyprowadzone otwory dające dostęp do wszystkich interfejsów i złączy płytki oraz poprowadzone wzdłuż krawędzi dolnej części otwory wentylacyjne.

Typowy dla TEKO minimalistyczny, wykonany w szczegółach projekt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i przezroczystej. Wykonanie w innych kolorach możliwe jest przy zamówieniach powyżej 500 sztuk.

Rysunki techniczne można znaleźć na stronie.

Więcej informacji: Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.

O autorze