Dwudniowe warsztaty firmy STMicroelectronics dotyczące mikrokontrolerów SPC56

Dwudniowe warsztaty firmy STMicroelectronics dotyczące mikrokontrolerów SPC56

Firma STMicroelectronics zorganizuje warsztaty dotyczące mikrokontrolerów SPC56. Warsztaty odbędą się w w Serocku pod Warszawą i trwać będzą dwa dni (23–24 października 2013 r.).

SPC56 to rodzina 32-bitowych, bazujących na rdzeniach z serii PowerPC mikrokontrolerów dedykowanych głównie do aplikacji motoryzacyjnych. Szerzej o tych układach pisaliśmy w artykułach:

Warsztaty zostaną podzielone pod względem tematycznym. Pierwszego dnia omawiane będą aspekty teoretyczne dotyczące mikrokontrolerów SPC56, w tym architektura PowerPC, rdzeń e200z, przerwania, dystrybucja sygnału zegarowego, peryferia komunikacyjne (SPI, CAN, LIN/UART), czasowe (timery), porty I/O oraz przetwornik A/C. Drugi dzień będzie miał charakter praktyczny. Przedstawione zostaną narzędzia i biblioteki dla układów SPC56, a następnie pokazane zostanie jak rozpocząć pracę z tymi mikrokontrolerami.

Więcej informacji o warsztatach można znaleźć w prezentacji. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail stm.warsaw@st.com.

O autorze