LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Centralna brama SMS

Centralna brama SMS

HW group przedstawia bramę GSM, która ułatwia pracę i obniża koszty utrzymania monitoringu serwerowni. HWg-SMS-GW jest urządzeniem zaprojektowanym do wysyłania SMS z alarmem z urządzeń HWg. Nie jest potrzebne oprogramowanie. Bramka pracuje po sieci LAN w trybie Box-2-Box, to oznacza że czujniki IP podłączone do tej samej sieci mogą informować o swoich stanach alarmowych poprzez HWg-SMS-GW.

Ogromnym udogodnieniem jest używanie jednej karty SIM do alarmowania ze wszystkichurządzeń w sieci. Zalecane jest używanie karty post-paid.

Brama może być konfigurowana poprzez interfejs www, aczkolwiek numery telefonów odbiorców są zapisane w ustawieniach poszczególnych urządzeń (HWg-PWR 3/12/25, HWg-WLD, Poseidon 2250, Poseidon 4002, Poseidon 3268). Dzięki temu istnieje możliwość wysłania wiadomości do różnych odbiorców poprzez bramkę SMS. Urządzenie obsługuję także funkcję wydzwonienia na dany nr telefonu. Zewnętrzna antena pozwala na użytkowanie urządzenia w centrach danych, Quab-Band GSM modem daje możliwość połączenia z jakiegokolwiek miejsca pokrytym zasięgiem GSM.

Producent: HW group

Dystrybutor: Prime Technologies, ul. Krótka 2, 45-301 Opole, tel.: +48 (77) 541 88 00, tel. kom.: +48 790 393 033, e-mail: prime@primetech.com.pl

Autor: HW group