LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Konkurs na projekt 3D organizowany przez RS Components i Allied Electronics

Konkurs na projekt 3D organizowany przez RS Components i Allied Electronics

Firmy RS Components i Allied Electronics zapraszają inżynierów z całego świata do udziału w konkursie na innowacyjny projekt z wykorzystaniem DesignSpark Mechanical – nowego, bezpłatnego i intuicyjnego narzędzia do projektowania 3D, opracowanego przy udziale SpaceClaim.

W konkursie mogą wziąć udział inżynierowie wszystkich specjalności. Ich zadaniem jest stworzenie innowacyjnego, oryginalnego projektu, który będzie oceniany pod kątem mobilności, dostępności i proekologicznego charakteru. Zachętą do uczestnictwa w konkursie jest możliwość przetestowania programu DesignSpark Mechanical. Do tej pory stronę designspark.com odwiedziło już ponad 50 000 osób, które pobrały program i przekonały się o łatwości jego stosowania. Zwycięski projekt zostanie wybrany w drodze głosowania przez społeczność użytkowników DesignSpark, a jego autor otrzyma główną nagrodę w wysokości 5000 £ oraz pierwszą na świecie drukarkę Ormerod 3D firmy RepRapPro. Za zajęcie drugiego miejsca w konkursie przewidziano dwie równorzędne nagrody w wysokości 2500 £ każda.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pobrać bezpłatny program DesignSpark Mechanical ze strony DesignSpark, stworzyć projekt 3D i załadować go na platformie DesignShare, gdzie wszystkie projekty będą oceniane. Termin przesyłania prac projektowych upływa 22 listopada 2013 r. o godz. 17:00 czasu GMT.

Autor: RS Components