XXII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2014

Targi ŚWIATŁO to największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, jak również jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Organizator dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

Tematyka targów obejmuje m.in. oświetlenie techniczne dla przemysłu i biznesu, oświetlenie specjalistyczne (lasery, światłowody, lampy błyskowe, itd.), źródła światła i oświetlenie półprzewodnikowe.

Konferencja Technologia LED i OLED to jedno z najważniejszych wydarzeń Targów ŚWIATŁO 2014. Udział w spotkaniu wezmą przedstawiciele czołowych polskich i światowych producentów układów zasilających i sterujących, LEDowych opraw oświetleniowych oraz  układów pomiarowych.

W 2013 roku spotkania zgromadziły łącznie 1139 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się sektor poświęcony technologii LED. Tej tematyce poświecona była dwudniowa konferencja z udziałem specjalistów z Polski i ze świata. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

Targi ŚWIATŁO 2014 odbędą się w dniach 26.02 – 28.02 w Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa). Równolegle do targów ŚWIATŁO 2014 odbędą się XII Targi ELEKTROTECHNIKA. Więcej informacji można znaleźć na tutaj

O autorze