LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowe urządzenie w gamie laserów marki Technifor należącej do Grupy Gravotech

Technifor, światowy lider w dziedzinie znakowania na potrzeby śledzenia, rozszerza swoją ofertę wprowadzając zielony laser TG400. To nowe rozwiązanie znakujace o długości fali 532 nm umożliwia znakowanie na materiałach, które nie podlegają tradycyjnej obróbce laserem (promieniowanie w paśmie podczerwonym) Yag, Fibre czy CO2.

Wprowadzając nowe rozwiązanie, marka Technifor odpowiada na potrzeby szczególnych rynków takich jak: branża medyczna, elektronika i elektryka, przetwórstwo tworzyw sztucznych, itd., gdyż umożliwia znakowanie na takich materiałach jak silikon, metale odbijające światło (miedź, srebro, złoto, itd.), obwody drukowane, ceramika i szeroka gama tworzyw sztucznych.

Niezwykle wąska wiązka lasera (30 um)zapewnia niezrównaną jakość znakowania: precyzyjne znakowanie małych znaków i kodów Data Matrix™. Laser TG400 zapewnia znakowanie na powierzchni, które nie uszkadza materiału przez nagrzewanie.

Oprogramowanie sterujące do zielonego lasera TG400, specjalnie opracowane przez Grupę Gravotech, umożliwia realizację znakowań na potrzeby identyfikacji i śledzenia. Łączność z bazami danych nawiązywana jest bardzo szybko, a integracja kodów (kreskowych, Data Matrix™, QR), rysunków i logo wykonywana w kilka kliknięć.

To nowe rozwiązanie grupy Gravotech pozwala marce Technifor, cieszącej się dużym uznaniem w dziedzinie znakowania mikroudarowego, zdobyć pozycję w zakresie znakowania laserowego.

GRAVOTECH Sp. z o.o. ul. Kobierzycka 20 BA PL 52-315 Wrocław Polska.

Autor: Technifor