Targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego ENERGETAB 2014

W dniach od 16 do 18 września 2013 r. odbędą się 27. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie – ENERGETAB 2014. Są to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Na tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014 wpłynęły zgłoszenia od około 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, pragnących zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Targom będą towarzyszyć liczne konferencje oraz prezentacje organizowane przez wystawców i partnerów targów.  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej targów ENERGETAB.

Zobacz też: Contrans TI na targach ENERGETAB 2014, Tespol na targach ENERGETAB 2014, Evatronix na targach ENARGETAB 2014, TME wystawcą na targach ENERGETAB

O autorze