Firma RS Components po raz pierwszy na targach „MAINTENANCE 2014” w Krakowie.

Firma RS Components będzie po raz pierwszy uczestniczyła w targach „MAINTENANCE 2014”. W Hali Expo Kraków na stanowisku B11 eksperci z firmy RS będą udzielać odwiedzającym informacji na temat oferty aż 500 000 produktów dostępnych na pl.rs-online.com oraz na temat zaawansowanych usług. RS Components oferuje również około 40 000 produktów własnej marki, które spełniają rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

W pracy inżynierów serwisowych ważne są szybkie i niezawodne dostawy wysokiej jakości produktów, zamawianych często w dużych ilościach, jak również kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne. RS Components oferuje klientom z branży utrzymania ruchu szeroką gamę produktów pochodzących od ponad 2500 producentów. Asortyment obejmuje produkty z zakresu automatyki, elektryki i przyrządów pomiarowych, aż po narzędzia i materiały eksploatacyjne. W ofercie można znaleźć produkty znanych marek, takich jak Phoenix Contact, Schneider Electric, SMC, Siemens, ABB, Fluke, 3M, Bosch i Knipex.

Dodatkowo RS Components oferuje szereg produktów własnej marki,które charakteryzują się specyfikacją techniczną i wytrzymałością porównywalną do produktów bardziej znanych producentów, ale w porównaniu z nimi są tańsze nawet o 30%.

Oferta marki RS obejmuje innowacyjne produkty, takie jak wytrzymałe młotki z niezniszczalnym uchwytem; narzędzia wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej o wydłużonym czasie przydatności, do intensywnego użytkowania oraz nóż składany z blokadą z opatentowanym bezpiecznym i szybkim mechanizmem wymiany ostrza. Asortyment produktów serwisowych marki RS uzupełniają śrubokręty, piły ramowe, noże uniwersalne i torby oraz pasy do przechowywania narzędzi.

Klienci z branży utrzymania ruchu są jedną z czterech głównych grup docelowych, do których kierowana jest oferta RS. Pozostali klienci to inżynierowie zajmujący się projektowaniem systemów elektronicznych oraz inżynierowie mechanicy. Dodatkowo firma obsługuje techników. RS stale inwestuje w rozwój branży eCommerce i pragnie oferować swoim klientom jak najlepsze zakupy online, prosty system składania zamówień oraz ekspresową dostawę.

Poza bogatym asortymentem, sklep internetowy pl.rs-online.com posiada obszerną bibliotekę gotowych do pobrania modeli 3D. Firma RS zapewnia bezpłatny dostęp do ponad 35 000 modeli 3D w najpopularniejszych formatach CAD 3D, pochodzących od ponad 60 wiodących producentów. Do biblioteki CAD 3D dodawanych jest aż 1000 modeli miesięcznie.

Dodatkowo klienci mogą korzystać z oprogramowania DesignSpark Mechanical —bezpłatnego narzędzia przeznaczonego do modelowania przestrzennego i konstruowania, dostępnego na stronie www.designspark.com. Nowe, łatwe w użyciu narzędzie DesignSpark Mechanical daje inżynierom projektowym wiele możliwości. Dzięki DesignSpark Mechanical znikają bariery, z którymi zmierzyć muszą się użytkownicy nieposiadający dostępu do rozwiązań w zakresie projektowania 3D.

 

O autorze