Nowa gama baterii alkalicznych „Industrial by Duracell” do zastosowań przemysłowych — już w ofercie RS Components

 

Firma RS Components poszerza swoją ofertę o nową gamę wysokowydajnych baterii „Industrial by Duracell”. Jest to wiodąca na rynku gama baterii alkalicznych Duracell, znana dotychczas pod nazwą Procel, która bazuje na dobrze znanej marce poprzedniej wersji i jest przeznaczona dla użytkowników przemysłowych.

Zaprojektowane specjalnie pod kątem specjalistycznych potrzeb w zakresie zastosowań profesjonalnych i przemysłowych, baterie te są produkowane zgodnie z normą IEC 60086 i ISO 9000. Zapewniają wysoką wydajność w urządzeniach o wysokim poborze mocy. Duracel dokłada wszelkich starań, aby zwiększyć wydajność i pojemność baterii w celu zapewnienia ich niezmiennej konkurencyjności i wielkości ich dostaw.

Baterie „Industrial by Duracell” to niezawodne i elastyczne rozwiązanie z dziedziny zasilania dla szerokiej gamy zastosowań, zapewniające niezawodność nawet po kilku latach przechowywania. Baterie działają w przedziale temperatur od –20ºC do +54ºC.

Baterie „Industrial by Duracell” dostępne w standardowych rozmiarach AA, AAA, C, D (1,5 V) i PP3 (9 V) są oferowane przez RS Components na całym świecie i dostępne w ofercie magazynowej.

O autorze