Tespol: nowości Anritsu i Dewetrona na targach Automaticon 2015

Polska firma Tespol zapowiedziała swoją obecność na tegorocznych, dwudziestych Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów Automaticon, które odbędą się w dniach 17-20 marca w Warszawskim centrum EXPO XXI.

Tespol jest autoryzowanym przedstawicielem czołowych producentów aparatury kontrolno-pomiarowej z całego świata, takich jak Tektronix, Dewetron, Keithley i innych. Tespol od wielu lat współpracuje z sektorem wojskowym, dlatego też posiada pion Ochrony Informacji Niejawnych i kancelarię tajną. Wielu pracowników firmy legitymuje się poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne a firma ma koncesję MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym.

Na tegorocznych targach firma zamierza pokazać, oprócz standardowych produktów, m.in. urządzenia japońskiej firmy Anritsu. Jest to nowa gama produktów w ofercie Tespolu.

Po raz pierwszy na polskim rynku będzie też można zobaczyć urządzenie TrendCorder firmy Dewetron (na zdjęciu). Jest to niezwykle wydajny system akwizycji danych, umożliwiający obserwację przebiegów na żywo z jednoczesnym odniesieniem do wybranych fragmentów zarejestrowanych wcześniej. Rozwiązanie to zdobyło tytuł produktu roku w konkursie NASA Tech Briefs oraz pierwszą nagrodę Messtec & Sensor Masters Award 2015 .

W tym roku targi Automaticon obchodzą 20 rocznicę istnienia. Są one największym w Polsce profesjonalnym forum spotkań producentów i odbiorców automatyki przemysłowej. Z ofertą firmy Tespol będzie można zapoznać się w hali 3 przy stoisku K19.

 

O autorze