[SPROSTOWANIE] Tespol przedstawicielem firmy Anritsu

W dniu 17 lutego 2015 otrzymaliśmy od firmy Tespol ważną informację (publikujemy ją poniżej), do której otrzymaliśmy sprostowanie przygotowane przez Zarząd firmy Tespol Spółka z o.o., w którym oświadcza, że Tespol Spółka z o.o. nie jest na terenie Polski wyłącznym dystrybutorem urządzeń produkowanych przez Anritsu Co. Dopiero po wygaśnięciu innych umów firma Tespol Spółka z o.o. stanie się jedynym autoryzowanym krajowym podmiotem dedykowanym do sprzedaży produktów Anritsu w Polsce.

 

W dniu 10 lutego tego roku firma Tespol została autoryzowanym, wyłącznym przedstawicielem firmy Anritsu na terenie Polski. Anritsu Corporation jest jednym z największych światowych dostawców aparatury kontrolno pomiarowej dla branży telekomunikacyjnej, która od ponad 100 lat dostarcza rozwiązania z zakresu technologii komunikacyjnych na świecie. W chwili obecnej Anritsu Corporation jest światowym liderem w telekomunikacji, technologiach optycznych i bezprzewodowych dostarczając szerokie spektrum produktów począwszy od systemów pomiarowych i testowych dla układów pracujących przy dużych prędkościach transmisji danych, a skończywszy na komponentach używanych przez jednostki badawczo-rozwojowe.

W ofercie firmy Anritsu znajduje się szeroka gama przyrządów pomiarowych obejmująca wektorowe analizatory sieciowe, analizatory widma, analizatory sygnałów, generatory RF, mierniki mocy sygnałów, analizatory stacji bazowych, analiztory intermodulacji (PIM), analizatory radiokomunikacyjne, uniwersalne testery urządzeń bezprzewodowych, testery sieci bezprzewodowych. Na uwagę zasługuje również szerokie spektrum przyrządów przeznaczonych do testowania sieci optycznych zawierające analizatory sieci optycznych, optyczne reflektrometry pracujący w dziedzinie czasu, mierniki mocy optycznej, źródła sygnałów optycznych i laserowych.

Przejęcie dystrybucji produktów Anritsu jest niewątpliwie dużym sukcesem firmy Tespol, która posiada w swojej ofercie produkty takich marek jak Tektronix, Keithley, Dewetron, LitePoint, MVG, Rohde & Schwarz, Fluke, Spectracom, ABI Electronics oraz Sonel.

 

O autorze