Nowa dystrybucja RENEX

Niemieckie urządzenia Mechatronic Engineering są dostępne w Polsce za pośrednictwem firmy RENEX – premiera urządzeń odbyła się na targach Automaticon 2015.

Mechatronic Engineering to producent rozwiązań przeznaczonych dla firm zajmujących się produkcją elektroniki oraz laboratoriów projektowych . W ofercie znajdują się między innymi automaty do montażu w technologii SMT, manipulatory, drukarki pasty lutowniczej oraz piece lutownicze znajdujące zastosowanie zarówno w produkcji małoseryjnej jak i prototypowej.

Oferta automatów obejmuje modele o wydajności do 2800 cph. W ofercie producenta znajdują się także automaty wyposażone głowicę dyspensera, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość dozowania pasty, kleju, żywicy, silikonu i podobnych substancji. Takie rozwiązanie umożliwia inwestycję tylko w automat i piec oraz stworzenie linii do produkcji małych serii płytek, np. prototypów.

Z urządzeniami Mechatronic Engineering można zapoznać się w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku – możliwe jest przeprowadzenie testów produkcji na aplikacjach dostarczonych przez klienta. Ponadto zapewniamy prezentację urządzeń w siedzibie Klienta, montaż kompletnych linii produkcyjnych, modyfikację i optymalizację istniejących linii oraz pełne wsparcie techniczne i handlowe, a także pomoc w finansowaniu inwestycji.

O autorze