Microchip MPLAB Harmony – zajęcia praktyczne

Gamma Sp. z o.o. jako oficjalny dystrybutor firmy Microchip w Polsce zaprasza na zajęcia praktyczne, których tematem będzie narzędzie MPLAB Harmony należące do zintegrowanego środowiska programistycznego MPLAB X.

MPLAB Harmony jest narzędziem konfiguracyjnym oraz wdrożeniowym dla wydajnych 32-bitowych mikrokontrolerów rodziny PIC32, które zapewnia znaczące oszczędności w czasie potrzebnym na opracowanie złożonych, multimedialnych aplikacji.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2015 r. (wtorek) w Katowicach. Dokładne miejsce spotkania zostanie podane zarejestrowanym uczestnikom w odrębnej wiadomości.

Zakres zajęć     

  • przegląd modułów MPLAB Harmony,    
  • przykłady praktyczny tworzenia niewielkiego projektu z wykorzystaniem MPLAB Harmony, jako start do pracy z narzędziem,    
  • demonstracja i analiza kilkunastu złożonych projektów z wykorzystaniem wielu stosów oferowanych przez Microchipa m.in. USB , TCP/IP wraz z wykorzystaniem bibliotek graficznych.

Wszelkie narzędzia deweloperskie takie jak PIC32MZ Starter Kit oraz Multimedia Expansion Board zostaną użyczone uczestnikom na czas trwania zajęć.

Wymagania: własny laptop, zainstalowana i aktualna wersja oprogramowania MPLAB X dostępna do pobrania pod adresem.

Plan spotkania

09:00 – 10:30     Wprowadzenie i rozgrzewka, a w tym czasie przygotowanie środowiska pracy.    

10:30 – 11:00     Krótka przerwa na kawę.    

11:00 – 12:30     Pierwsze zajęcia – podstawy, tworzenie pierwszego prostego projektu.    

12:30 – 13:30     Przerwa obiadowa.    

13:30 – 15:30     Demonstracja i analiza złożonych projektów z użyciem wielu stosów m.in. USB, TCP/IP z wykorzystaniem bibliotek graficznych.    

15:30     Planowane zakończenie zajęć.

Zgłoszenia należy kierować pod adres edwin.wladysiuk@gamma.pl do 18 czerwca 2015r. (czwartek) włącznie, podając w tytule „Zajęcia Harmony”.

 

O autorze