LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Super jasny wyświetlacz! Super wytrzymały panel!

Super Wyświetlacz

Przemysłowy monitor TFT typu Open Frame o jasności 1000 cd/m2 pozwala na optymalną pracę w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych. Uzyskiwany jest dobrej jakości, wyraźny, czytelny obraz zarówno w ciemnych pomieszczeniach, jak i przy dużym nasłonecznieniu.

Dodatkową wartością są bardzo dobre kąty widzenia: 890 w każdej płaszczyźnie obserwacji.

Typ Open Frame posiada specjalną ramkę mocującą ułatwiającą montaż w urządzeniu.

Podstawowe zalety: wysoka jasność ekranu 1000cd/m2, szerokie kąty widzenia 890/890, rozdzielczość 1920×1080, rozmiar 21.5”, ramka mocująca Open Frame.

Super Panel

Touch Panel pojemnościowy od firmy RockTouch to najnowsze rozwiązanie z rodziny Xcalibur. Prawdziwy „RockTouch”, ze względu na wyjątkową wytrzymałość hartowanego szkła o grubości nawet do 8 mm! Dlatego trudne, niebezpieczne warunki pracy, gdzie urządzenie jest narażone na urazy mechaniczne, nie są dla niego problemem.

Dodatkowo panel pracuje doskonale również gdy jest zawilgocony. Można go też obsługiwać nie zdejmując rękawiczek!

Podstawowe zalety: wysoka wytrzymałość na urazy mechaniczne, szkło hartowane o grubości 3, 6 i 8mm, odporność na wilgoć, multitouch działający nawet przy pracy w rękawiczkach, złącze USB, które współpracuje zarówno z systemem Widnows, jak i Linux.

Zastosowanie

Zestaw super jasnego wyświetlacza z super wytrzymałym panelem dotykowym doskonale nadaje się do pracy w urządzeniach zewnętrznych, gdzie mamy do czynienia z trudnymi warunkami atmosferycznymi (wilgoć, mocne światło) i narażeniem na urazy mechaniczne, m.in. maszynach vendingowych, infokioskach, pojazdach komunikacji publicznej, biletomatach, paczkomatach.

Więcej szczegółów: marketing@jm.pl.

Autor: JM elektronik