LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[SEMINARIUM] Nowoczesne elementy systemów oświetleniowych LED

Future Electronics Polska sp. z o.o. przy współudziale firm: Lumileds, STMicroelectronics oraz TE Connectivity zapraszają do udziału w seminarium pt. „Nowoczesne elementy systemów oświetleniowych LED”. Seminarium odbędzie się w dniu 27 maja 2015 roku w Hotelu „Qubus” w Łodzi, Al. Mickiewicza 7.

Seminarium jest przeznaczone dla projektantów systemów oświetleniowych opartych o technologię LED lub dopiero zaczynających prace projektowe nad systemami tego typu. Konstruktorzy mają okazję zapoznać się z najnowszymi elementami LED do zastosowań oświetleniowych oferowanymi przez takich producentów jak Lumileds, LG Innotek czy Bridgelux. Mając jednak świadomość, że źródło światła to „nie wszystko”, chcemy także zaprezentować inne elementy nowoczesnego systemu oświetleniowego, jak elementy chłodzenia, optyki, zasilania czy złącz. Wreszcie pragniemy zademonstrować inteligentny system oświetleniowy przygotowany przez ST Microelectronics, wykorzystujący elementy komunikcyjne.

Seminarium jest bezpłatne, będzie prowadzone w językach: angielskim oraz polskim przez pracowników Future Electronics, Lumileds, ST Microelectronics oraz TE Connectivity.
Zgłoszenia udziału (formularz zgłoszeniowy dostępny do pobrania na dole strony) prosimy przesyłać faxem na numer 225907230 lub e-mailem pod adres: info-pl-future@futureelectronics.com.  
 

Plan seminarium:

08:45 – 09:00  Rejestracja
09:00 – 09:15  Future Electronics – wprowadzenie
09:15 – 10:00 Prezentacja LED średniej mocy firmy LG Innotek
10:00 – 10:30 Prezentacja modułów LED typu COB firmy Bridgelux
10:30 – 10:45 Przerwa kawowa
10:45 – 11:15 Future Lighting Solutions – ecosystem (radiatory, optyka)
11:15 – 12:30 Prezentacja LED firmy Lumileds
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 14:45 System inteligentnego systemy oświetlenia firmy ST Microelectronics – demo
14:45 – 15:00 Przerwa kawowa
15:00 – 16:00 Złącza oraz holdery do systemów oświetlenia LED firmy TE Connectivity
16:00 – 16:15 Zakończenie

 

Organizatorzy seminarium: 

Future Electronics jest wiodącym dystrybutorem elementów półprzewodnikowych, pasyw¬nych i elektromechanicznych. Powstała w 1968 roku firma, działa obecnie w 167 lokaliza¬cjach, położonych na terenie 41 krajów w obu Amerykach, Europie, Środkowym Wschodzie oraz Azji. Dzięki zaawansowanym programom logistyczno-marketingowym oraz doświadczo¬nej grupie konsultantów technicznych wspomaganej przez własne biura projektowe świadczy kompleksowe usługi dystrybucyjne klientom na całym świecie.

 
Lumileds jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do oświetlenia LED, cechujących się wysoką jakością i trwałością. Dzięki temu, klienci mogą konstruować przyszłościowe rozwiązania oświetleniowe, będące znaczącym krokiem w rozwoju technologicznym. Elementy LED firmy Lumileds to niespotykana wydajność, nowoczesne sposoby kontroli barwy oraz wygoda w stosowaniu.

 

STMicroelectronics to wiodący producent układów półprzewodnikowych, w tym mikrokontrolerów 8-, 16- i 32-bitowych, układów cyfrowych oraz analogowych. Połączenie wiedzy dotyczącej projektowania zaawansowanych technologicznie układów półprzewodnikowych, wydajności produkcyjnej oraz własności intelektualnej pozwala firmie na odgrywanie kluczowej roli na współczesnym rynku elektronicznym.

 
TE Connectivity to światowy lider produkcji szerokiej gamy niezawodnych złącz, przekaźników oraz układów zabezpieczeń do zastosowań medycznych, przemysłowych, transportowych czy militarnych. Wysokie nakłady na rozwój produktów są gwarancją ich ciągłego rozwoju, podnoszenia ich niezawodności oraz innowacyjności.