Maszyny TWS w ofercie firmy Renex

Włoskie urządzenia firmy TWS Automation są dostępne w Polsce za pośrednictwem firmy RENEX.
Testy na aplikacjach Klienta można już wykonywać w Demo-Room we Włocławku.

TWS Automation to włoski producent rozwiązań przeznaczonych dla firm zajmujących się produkcją elektroniki. Firma istnieje od 1997 roku. W ofercie znajdują się między innymi automaty pick and place, profilomierze, szafy do przechowywania szablonów, drukarki pasty lutowniczej oraz piece lutownicze znajdujące zastosowanie zarówno w produkcji mało- jak i średnioseryjnej. Nowoczesny design maszyn oraz odpowiedni stosunek jakości i wydajności do ceny, doceniło już wielu Klientów. Jak informuje TWS, w okresie 20 letnim – za pośrednictwem dystrybutorów – firma dokonała ponad 1300 instalacji kompletnych linii produkcyjnych na całym świecie.

Oferta automatów obejmuje urządzenia o wydajności do 4400 cph z możliwością układania komponentów BGA o wymiarach 50×50. a także z opcją wyposażenia w głowicę dyspensera, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość dozowania pasty, kleju, żywicy, silikonu i innych podobnych substancji. Takie rozwiązanie umożliwia inwestycję tylko w automat i piec oraz stworzenie linii do produkcji małych serii płytek.

Z urządzeniami TWS Automation można zapoznać się w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku, gdzie firma umożliwia przeprowadzenie testów produkcji na płytkach dostarczonych przez Klienta.

Więcej informacji: Centrum Technologiczne Renex, Al. Kazimierza Wielkiego 6E, 87-800 Włocławek, tel.: +48 54 2311005, fax: +48 54 4112556, e-mail: office@renex.com.pl, www.renex.com.pl.

O autorze