Wyróżnienie na Productronica 2015

Na targach Productronica 2015, odbywających się Monachium w dniach 10-13.11.2015, firma RENEX z Włocławka została wyróżniona przez firmę MicroCare w kategorii Najlepszy Europejski Dystrybutor Roku. Nagroda podkreśla dokonania RENEXu w roku 2015 w obszarze „Doskonalenia zrównoważonego rozwoju oraz wspierania rynku produktów czyszczących”.

„MicroCare ma świetny zespół dystrybutorów w Europie i Afryce Północnej – powiedział Scott Wells, Dyrektor Generalny MicroCare w Europie. –  Ale w 2015 roku RENEX naprawdę wyróżnił  się wśród innych dystrybutorów  najlepszym wzrostem sprzedaży, wsparciem technicznym, wiedzą inżynierów oraz entuzjastycznym podejściem do promocji naszej marki.”

„RENEX jest od lat ważnym partnerem w rodzinie dystrybutorów MicroCare – zauważył Tom Tattersall – Dyrektor Operacyjny MicroCare. – Wybraliśmy RENEX, ponieważ zespół firmy wykazuje ogromny profesjonalizm, jest skoncentrowany na uwagi Klientów reagując na ich wymagania i potrzeby w pełni je zaspokajając.”

MicroCare Europe to oddział MicroCare Corporation USA – firmy która jest wiodącym producentem innowacyjnych środków chemicznych do procesów czyszczenia. Firma oferuje szeroką gamę produktów dla branży elektroniki, przemysłu lotniczego, branży transportowej i medycznej oraz dla wojska. Wszystkie produkty objęte są „Programem Ochrony” dającym Klientom gwarancję, że używane produkty są bezpieczne i ekonomiczne.

Więcej informacji: Centrum Technologiczne Renex, Al. Kazimierza Wielkiego 6E, 87-800 Włocławek, tel.: +48 54 2311005, fax: +48 54 4112556, e-mail: office@renex.com.pl, www.renex.com.pl.

O autorze