Targi ŚWIATŁO 2016

Już po raz dwudziesty czwarty Targi ŚWIATŁO, największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, zgromadzą nie tylko producentów i dystrybutorów z branży oświetleniowej, prezentujących swoje wyroby na stoiskach, ale również firmy, które opracowały sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii.

Targom towarzyszą seminaria naukowe, konferencje i szkolenia dla specjalistów, gdzie prezentowany jest najnowszy sprzęt i technologie stosowane w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

Rok temu z tej możliwości wzbogacenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń skorzystało ok. 2 tys. osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Szczególnie interesująca okazała się tematyka oświetlenia LED – poświęcono jej dwudniową konferencję z udziałem specjalistów z Polski i ze świata.

Również tegoroczna edycja będzie miała w swym programie seminaria, konkursy i warsztaty, przewidziana jest m.in. Konferencja Technologia LED i OLED oraz Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ.

XXIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2016 odbędą się w dn. 27-29 stycznia 2016 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

O autorze