LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

JM elektronik organizuje konkurs wiedzy o Atmel

Firma JM elektronik z Gliwic zorganizowała konkurs wiedzy o firmie Atmel. Na dwóch głównych laureatów konkursu oczekuje kusząca nagroda w postaci  zorganizowanego i opłaconego przez JM Elektronik wyjazdu na targi embedded world do Norymbergi, gdzie będą mieli możliwość udziału w indywidualnych konsultacjach z przedstawicielem firmy Atmel. Tam też zwycięzców czeka uhonorowanie imiennym wyróżnieniem.

Targi embedded world w Norymberdze są jedną z najważniejszych europejskich imprez z branży elektroniki, toteż naprawdę warto o taką nagrodę zawalczyć, tym bardziej, że JM w swoim komunikacie konkursowym wspomina też o niepowtarzalnej atmosferze gotyckiej starówki oraz możliwości zapoznania się z legendarnym smakiem bawarskiego piwa i kuchni.

JM elektronik publikuje na swoich stronach internetowych regulamin konkursu oraz ankietę konkursu wiedzowego w postaci pliku *.pdf oraz *.doc.

Ankiety konkursowe należy odesłać na adres Atmel@jm.pl do 08.02.2016 do godziny 16:00. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano na 10.02.2016. Wyjazd na targi z siedziby JM Elektronik nastąpi 23.02, powrót 25.02