[SEMINARIUM, AUTOMATICON] MATLAB i Simulink środowiskiem projektowania systemów automatyki

Firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k., dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce, zaprasza do wysłuchania prezentacji „MATLAB i Simulink środowiskiem projektowania systemów automatyki”, która odbędzie się podczas tegorocznych targów AUTOMATICON® w Warszawie.

Podczas wystąpienia przedstawione zostaną narzędzia pakietu MATLAB i Simulink pomocne przy projektowaniu systemów automatyki. Na przykładzie modelowania i symulacji systemu sterowania redundantnym układem chłodzenia zaprezentowana zostanie metodyka Model-Based Design, z wykorzystaniem narzędzi do łączenia i śledzenia wymagań, testowania oraz badania pokrycia modelu. Pokazany będzie również proces automatycznej generacji kodu w języku ST zgodnego z normą IEC 61131 dla sterowników PLC.

Prezentację poprowadzi mgr inż. Rafał Wędrychowicz – Inżynier aplikacji.

Seminarium odbędzie się 3 marca 2016 r., w godz. 11:00-11:45, w sali B-1 w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (Wola, wjazd ul. Bema od ul. Kasprzaka)

Wstęp wolny.

Więcej informacji: Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k., dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce, 30-011 Kraków, ul. Oboźna 11/43, tel.: +48 12 6304964, fax: +48 12 6321780, www.ont.com.pl.

O autorze