[WARSZTATY] Wireless Day – bezpłatne warsztaty z komunikacji bezprzewodowej

Firma JM elektronik zaprasza na warsztaty Wireless Day, które odbędą się w dniach 19-22.04.2016 w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie:

19.04.2016 Warszawa

20.04.2016 Poznań

21.04.2016 Wrocław

22.04.2016 Kraków

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu firm Atmel i Gemalto warsztaty mają charakter nieodpłatny.

Warsztaty zlokalizowano w komfortowych salach szkoleniowych, program zajęć obejmuje pełne 8 godzin dydaktycznych oraz posiłki regenracyjne.

W ramach warsztatów zostaną przedstawione produkty najpopularniejszych technologii komunikacji bezprzewodowej. należy do nich moduł combo WiFi/Bluetooth od Atmela oraz propozycje Gemalto M2M z obszaru komunikacji GSM/3G/LTE. 

Chcąc zapewnić najwyższą jakość merytoryczną Wireless Day, w tym indywidualny dostęp do zestawów ewaluacyjnych oraz prowadzących warsztaty inżynierów aplikacyjnych, Organizator zdecydował o ograniczeniu liczby uczestników w każdej z lokalizacji.

Osoby zainteresowane proszone są o jak najwcześniejsze zgłoszenie zainteresowania uczestnictwem poprzez wypełnienie formularza: https://www.jm.pl/szkolenia/contact.php

Ramowy program Wireless Day obejmuje:

Część I

Komunikacja WiFi oraz Bluetooth z wykorzystaniem najnowszego modułu ATWINC3400, sterowanego przez ultra low-power Cortex-M0+ – Wykład i zajęcia praktyczne.

Część II

Komunikacja w wykorzystaniem, programowalnych w JAVA, modułów M2M firmy Gemalto.  – Wykład i prezentacja demo.

O autorze