[LOTERIA – OSTATNI DZIEŃ!!] Wygraj płytkę projektową Microchip Curiosity

is_8531

Wraz z firmą Microchip zachęcamy do udziału w loterii, w której można wygrać jedną z trzech przeznaczonych dla użytkowników naszego portalu płytek projektowych Microchip Curiosity (DM164137). Curiosity jest to opłacalna w użyciu, w pełni zintegrowana 8-bitowa platforma projektowa przeznaczona dla początkujących użytkowników i konstruktorów. Bogate wyposażenie płytki prototypowej pozwala na szybkie projektowanie kompletnych systemów.

Płytka projektowa Curiosity została od podstaw pomyślana tak, aby w pełni wykorzystać zintegrowane środowisko projektowe MPLAB X opracowane przez Microchip. Zawiera ona zintegrowany programator/debugger i nie wymaga dodatkowych elementów, aby rozpocząć pracę. Płytka Curiosity obsługuje wszystkie 8-bitowe mikrokontrolery PIC, które pracują z niskimi napięciami i mają od 8 do 20 wyprowadzeń.

Curiosity stanowi doskonałą platformę dla pełnego wykorzystania możliwości nowoczesnych 8-bitowych mikrokontrolerów PIC. Struktura płytki oraz jej interfejsy pozwalają na wygodny dostęp do układów peryferyjnych niezależnych od rdzenia (CIP), które występują w nowszych 8-bitowych modelach PIC. Układy CIP pozwalają użytkownikowi na integrację wielu funkcji systemu w jednym mikrokontrolerze, upraszczając projektowanie systemu. Przekłada się to na obniżenie poboru mocy oraz całkowitych kosztów systemu.

Natychmiast po uruchomieniu można wykorzystać kilka rozwiązań interfejsu użytkownika – fizyczne przełączniki, pojemnościowy przycisk mTouch i wbudowany potencjometr. Dostępny jest również pełen zestaw uzupełniających płytek z akcesoriami, które dołącza się przy użyciu interfejsu MikroElektronika mikroBUS. Można ponadto dodać komunikację Bluetooth Low Energy za pomocą dostępnego modułu Microchip RN4020.

Aby skorzystać z szansy wygrania płytki projektowej Microchip Curiosity, wystarczy odwiedzić ten adres i wypełnić formularz.

 

Reguły loterii:

1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
2. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip pod adresem.
3. Zgłoszenia są przyjmowane do 18 kwietnia 2016 włącznie.
4. Losowanie przeprowadzą przedstawiciele firmy Microchip, nazwiska osób nagrodzonych zostaną ustalone do 30 kwietnia 2016.
5. Wynik zostanie podany do wiadomości do 7 maja 2016.
6. Nagrody zostaną wysłane przez firmę Microchip.
7. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.
8. Pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres konkurs@mikrokontroler.pl.

O autorze