[WEBINARIUM] Tworzenie niezawodnych rozwiązań dla wysokonapięciowych zasilaczy impulsowych

Webinarium organizowane przez Fairchild Semiconductor oraz Future Electronics pomoże uczestnikom udoskonalić projekty zasilaczy impulsowych. Rozwiązania z serii Green Mode firmy Fairchild pozwalają uzyskać wysoką gęstość mocy, niezawodność, niski pobór mocy w stanie spoczynku i niski całkowity koszt urządzenia. Są to kluczowe czynniki podczas wykorzystania zasilaczy impulsowych w takich zastosowaniach, jak kontrola napędu, inteligentne mierniki i zapasowe zasilacze w systemach przemysłowych. Zintegrowane zasilacze impulsowe Fairchild Green Mode spełniają te wymagania.

Podczas webinarium zostaną omówione konfiguracje topologii, praktyczne procedury projektowe i wskazówki związane z wymienionymi zastosowaniami. Zostaną też przedstawione układy FSL306, FSL336 oraz FSL4110 i sposób, w jaki pozwalają one uprościć projektowanie systemu – między innymi możliwość uzyskania napięcia wyjściowego do 1000 V. Aby w dalszym stopniu skrócić cykl projektowy i czas od rozpoczęcia projektu do produkcji, Fairchild oferuje sieciową aplikację Power Supply WebDesigner. Stanowi ona łatwe w obsłudze i wygodne narzędzie dla projektantów systemów zasilania. Narzędzie to zostanie przedstawione pod koniec prezentacji.

Po godzinnym webinarium uczestnicy:

  • Lepiej zrozumieją wyzwania związane z zasilaczami impulsowymi – wymienność  parametrów rozwiązań technicznych i topologicznych, a także koncepcje, rozwiązania i innowacje proponowane dla zasilaczy impulsowych przez Fairchild.
  • Z większą pewnością wybiorą odpowiednie elementy i topologię.
  • Będą potrafili stworzyć zasilacz oparty na FSL306/336 lub FSL4110 w ciągu kilku minut.

Uczestnicy webinarium mają szansę otrzymać płytkę ewaluacyjną FSL306 lub FSL4110.

Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymają drogą mailową informację o dołączeniu do webinarium.

Webiniarium odbędzie się 11 maja 2016 o godz. 20:00 CEST. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się.

O autorze