[WARSZAWA] Konferencja IQRF Alliance Meeting

1

IQRF Alliance, społeczność rozwijająca jeden z najpopularniejszych standardów IoT, organizuje po raz pierwszy w Polsce całodniową konferencję na temat swoich rozwiązań technicznych.

Tematyka konferencji to oczywiście produkty i rozwiązania IQRF. Konferencja składa się z dwóch głównych części. Na wstępie pierwszej, porannej części, którą można określić jako seminaryjną, przedstawiciele IQRF Alliance przedstawią szanse i możliwości organizacji, po czym nastąpią prezentacje przewodnie oraz prezentacje projektów i implementacji. Następnie zostanie przeprowadzone szkolenie techniczne, a potem do godziny 17:00 potrwają praktyczne warsztaty z urządzeniami pracującymi w standardzie IQRF. Wieczorem zaplanowano czas na spotkania i zawieranie znajomości oraz wspólną kolację.

Oprócz dostępu do wiedzy na temat najnowszych wdrożeń z zakresu technologii IQRF oraz aktualnych trendów w dziedzinie IoT, konferencja stwarza również znakomitą możliwość zawarcia nowych znajomości, a także wymiany doświadczeń z innymi osobami zajmującymi się tą tematyką.

Impreza będzie miała miejsce 19 października 2016 w Sound Garden Hotel w Warszawie.

O autorze