[KATOWICE] Smarter World Tour – ciężarówka NXP IoT na Śląsku!

nxp_truck

Jedyna w swoim rodzaju ciężarówka NXP IoT Truck odbywa swoją podróż po Polsce. Po odwiedzeniu Gdyni i Warszawy dociera też na Śląsk.

6 października 2016 zatrzyma się w Katowicach, na terenie przyległym do katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodek, pl. Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice, gdzie odbędzie się impreza będzie poświęcona najnowszym technologiom w obszarach elektroniki medycznej i noszonej oraz bezpieczeństwa w komunikacji bezprzewodowej, obejmująca seminaria, warsztaty oraz właśnie zwiedzanie NXP IoT Truck.

Ciężarówka stanowi przygotowaną przez NXP wystawę zaawansowanych technologii elektronicznych, przeznaczonych dla rynku Internetu Rzeczy. Zwiedzający będą mieli możliwość poznania oferty czujników MEMS, mikrokontrolerów o niskim poborze mocy, wykorzystujących rdzeń Cortex M, układów komunikacji bezprzewodowej oraz procesorów z wbudowanymi rdzeniami Cortex A oraz PowerPC, a także innych rozwiązań stosowanych w takich obszarach jak „inteligentny dom”, bezpieczeństwo, „inteligentne miasto”, komunikacja itp. Specjaliści z firm EBV i NXP będą do dyspozycji zwiedzających.

Zaprezentowane zostanie ponad 150 rozwiązań referencyjnych i demonstracyjnych, w dużej części podczas prezentacji rozpoczynających się o godz. 10:00.

Zwiedzanie ciężarówki NXP IoT Truck będzie możliwe także w systemie „otwartych drzwi” w godz. 13:30 – 16:00.

O autorze