LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny w ofercie Farnell element14

far032-logo

Farnell element14 , we współpracy z Altium, opublikowako wersję 1.2 programu Altium CircuitStudio. Owoc 30-letniego doświadczenia firmy Altium w dziedzinie badań i rozwoju — CircuitStudio — stanowi profesjonalne i gotowe do natychmiastowego użycia narzędzie do projektowania płytek drukowanych. Ogromne możliwości w zakresie tworzenia schematów ideowych, rozbudowany zestaw funkcji do edycji schematów PCB i scentralizowane zarządzanie komponentami sprawiają, że program jest źródłem inspiracji, a nie tylko przydatnym narzędziem. Dzięki nowej, niższej cenie 995$ program jest teraz w zasięgu każdego projektanta.

Altium CircuitStudio to kompletny system do projektowania płytek drukowanych, który aby ułatwić projektantom osiągnięcie perfekcji w ich pracy, łączy w sobie intuicyjny interfejs i szeroki wachlarz potężnych funkcji, takich jak:

  • Funkcja interaktywnego routingu Design Rule pozwala szybko i wydajnie poprowadzić ścieżki bez obaw o złamanie wcześniej zdefiniowanych zasad projektu.
  • Wbudowany silnik autoroutera automatycznie prowadzi ścieżki od jednego punktu do drugiego na podstawie zasad zdefiniowanych przez projektanta, pozwalając mu zaoszczędzić czas i skupić się na innych aspektach projektu.
  • Funkcjonalny silnik do przedstawiania obwodów PCB w formacie 3D pozwala projektantowi od razu upewnić się, że płytki pasują do obudów mechanicznych, co w efektywny sposób przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia błędów w projekcie i pozwala zaoszczędzić czas i zasoby.

W najnowszej wersji oprogramowania Altium CircuitStudio wprowadzono ulepszenia znacznie zwiększające uniwersalność i funkcjonalność, takie jak:

  • Obiekty pól lutowniczych obejmują teraz kwadratowe i podłużne otwory.
  • Obsługa podwersji (SVN)
  • Możliwość generowania listy połączeń EDIF
  • Dodatkowe skróty klawiszowe tworzenia schematów ideowych i płytek drukowanych dla powszechnie używanych poleceń wstawiania obiektu.
  • Ulepszone zarządzanie zawartością biblioteki z panelu projektu.

Centrum informacji i pomocy dla użytkowników programu Altium CircuitStudio zostało również ulepszone i jest dostępne na stronie społeczności element14. Nowa lokalizacja centrum informacji pozwala użytkownikom czerpać z doświadczenia ponad 400 000 członków społeczności, testować nowe produktów w ramach usługi RoadTest i dowiedzieć się więcej na temat produktu dzięki szkoleniom internetowym Quick Start.

Więcej informacji na temat CircuitStudio v1.2 można znaleźć tutaj.