LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
IoT

XMOS i Sensory nawiązują współpracę

xmos

Współpraca firm XMOS i Sensory ma polegać na połączeniu rozwiązań wykrywania mowy w systemach wbudowanych oraz zaawansowanych technologii sterowania głosem.

Firma XMOS, dostawca zaawansowanych rozwiązań sprzętowych dla głosu ludzkiego oraz Sensory, firma z Doliny Krzemowej specjalizująca się w interfejsach użytkownika i zabezpieczeniach dla urządzeń użytkowych, ogłosiły nawiązanie współpracy. Polegać ona będzie na połączeniu technologii sterowania głosem Sensory TrulyHandsfree z platformą rejestracji i przetwarzania dźwięku z odległości XMOS xCORE-VOICE.

TrulyHandsfree jest najnowszą generacją oprogramowania do detekcji słów kluczowych w mowie, które zdobyło uznanie w branży. Zapewnia wysoką dokładność i pewne działanie w zaszumionych środowiskach, zapewniając lepsze wrażenia użytkowe, a także wyższy poziom bezpieczeństwa.

Platforma xCORE-VOICE przetwarza dane z wielu mikrofonów i wykonuje złożone przetwarzanie głosu. Zapewnia również praktyczny interfejs dla automatycznych systemów wykrywania mowy.

Todd Mozer, dyrektor generalny Sensory, skomentował rozpoczętą współpracę: „XMOS oferuje nowy poziom integracji i skuteczności na rynku systemów przetwarzania mowy. Połączenie platformy sprzętowo-programowej z naszą technologią TrulyHandsfree to zaawansowane rozwiązanie przeznaczone na szybko rosnący rynek systemów sterowanych głosem.”

Tagi: news, sensor, XMOS