LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Farnell element14 zwiększa swoje wsparcie dla inżynierów elektroników

electronica2014_lp0038

Farnell element14, dystrybutor wspierający projektantów, rozwija swoje wsparcie dla inżynierów pracujących zarówno nad aktualnymi projektami, jak i projektami przyszłości, poprzez specjalnie przygotowywane materiały, podejmowane inicjatywy, literaturę i wprowadzanie nowych produktów. Farnell element14 jest wyłącznym producentem edukacyjnych płytek programistycznych, takich jak BBC micro:bit i Codebug oraz jest oficjalnym producentem dwóch z najbardziej popularnych komputerów jednopłytkowych na Świecie: Raspberry Pi i BeagleBone Black.

Mając tak dobrą reputację w sektorze edukacyjnym oraz wśród twórców, Farnell element14 koncentruje się na promowaniu inżynierii elektrycznej i elektronicznej poprzez ciągłe rozwijanie produktów  edukacyjnych i hobbystycznych. W ramach uzupełnienia, Farnell element14  wspiera projektantów  udostępniając materiały on-line, publikowane w dziale Akademii Nauki u Podstaw (STEM Academy) oraz poprzez popularne forum element14, które dzięki ponad 440 tysiącom użytkowników stanowi największe forum tego typu w środowisku inżynierów i twórców. Jako dystrybutor wspierający projektantów, Farnell element14 czuje się zobowiązany do promowania inżynierii elektrycznej i elektronicznej, wprowadzając młodych ludzi w świat programowania oraz pomagając środowisku twórców poprzez przygotowywanie najnowocześniejszych narzędzi deweloperskich i oprogramowania.

Aby zainspirować i wspierać projektantów, niezależnie od ich wieku i doświadczenia, Farnell element14 uruchamia nowe, łatwe w użyciu przewodniki i materiały online, które mają pomóc twórcom z całego Świata dobierać najlepsze płytki rozwojowe do tworzonych projektów.

Przewodniki te będą pokazywać cechy wybranych płytek rozwojowych i prezentować przykładowe aplikacje, by inspirować projektantów do tworzenia nowych rozwiązań, dając im jednocześnie pewność, że Farnell element14 będzie dostarczał im wszelką potrzebną dokumentację i dostęp do społeczności na forum.

Podczas czterodniowych europejskich targów electronica Farnell element14 pokazywał na swoim stoisku prezentację „World of Electronics”. Nowy przewodnik dla projektantów został przygotowany 11 listopada i był dostępny dla gości odwiedzających  dział stoiska Farnell element14 poświęcony Twórcom i Edukacji . Przewodnik  jest także opublikowany online pod adresem: http://www.developmentboardselector.com. Goście odwiedzający stoisko mogli samodzielnie przyjrzeć się produktom, obejrzeć prezentacje oraz edukacyjne materiały wideo, a nawet programować i zabrać ze sobą do domów płytkę Codebug.