easyRoot 4.0 – łatwa optymalizacja magistral w budynkach

pflitsch_easyroute1

„easyRoot 4.0 dla Przemysłu 4.0” – mówią przedstawiciele firmy PFLITSCH, rozpoczynając tym samym nowy etap w projektowaniu elektryki urządzeń i pomieszczeń przemysłowych.

Dzisiejsza praktyka projektowania głównych linii połączeń niestety opiera się w dużej mierze na manualnej pracy w ostatnim etapie budowy pomieszczeń i instalacji urządzeń, co prowadzi do nieoczekiwanych trudności i nieoptymalnego a często też niebezpiecznego poprowadzenia magistrali. Oprogramowanie easyRoot 4.0 ma za zadanie umożliwić przewidzenie lokalizacji urządzeń w kontekście ścian i podłóg pomieszczeń oraz zaprojektowanie najlepszego poprowadzenia ważniejszych kabli – zarówno zasilających jak i komunikacyjnych. Program wygeneruje zgodną z faktycznym zapotrzebowaniem, dokładną listę elementów – maskownic, prowadnic – które PFLITSCH może dla nas wyprodukować i dostarczyć, w odpowiedniej, wcześniej wyliczonej ilości i rozmiarze.

Takie podejście niemieckiej rodzinnej firmy profesjonalnie zajmującej się rozprowadzaniem okablowania w zakładach przemysłowych, minimalizuje konieczność dostosowywania generycznych elementów na miejscu, oszczędzając czas ekip budowlanych i pieniądze przedsiębiorców. Znana z wysokiej jakości produktów firma bez wątpienia znacząco ułatwi życie swoich klientów.

Dystrybutorem produktów PFLITSCH w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o. Sp. komandytowa, Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.

 

O autorze