Audiocube – dosłownie otacza muzyką

alloaudio

Przenośny głośnik firmy Allocacoc wykorzystujący protokół Bluetooth ma membrany skierowane w różnych kierunkach, wypełniając przestrzeń wokół nas świetnej jakości dźwiękiem.

Audiocube produkowany jest w trzech wersjach: czarnej, białej i „drewnianej”. Wszystkie trzy mają identyczny zakres generowanych częstotliwości od 40 Hz do 20 kHz przy stosunku sygnału do szumu 90 dB, obsługują standard Bluetooth 4.0 i mogą być zasilane z gniazdka, pobierając około 30 W mocy. Wymiary głośników to 11,6 cm długości i szerokości oraz 16,7 cm wysokości a waga to niewiele ponad 1 kg. Producent zachwala wyjątkową głębię basów, mimo niewielkich rozmiarów urządzenia. Na bardzo estetycznie zaprojektowanej obudowie umieszczono też przyciski do kontroli głośności i zatrzymywania muzyki.

Wersje biała i „drewniana” wyposażone są we wbudowany akumulator, która po 3 godzinach ładowania pozwala na 12 godzin słuchania muzyki. We wszystkich wersjach muzycznej kostki zadbano o to aby do zasilania i ładowania wystarczył zwykły kabel sieciowy, gdyż zasilacz jest już wbudowany w urządzenie.

Głośniki Audiocube stanowią ciekawą pozycję w portfolio firmy produkującej różnego rodzaju elektryczne gadżety w kształcie kostek – od rozgałęźników (listew zasilających) przez powerbanki i wzmacniacze sygnału WiFi aż po huby USB. Wszystkie produkty wyróżniają się na tle konkurencji wysoką jakością oraz estetyką.

Dystrybutorem produktów Allocacoc w Polsce jest Contrans TI Sp. z o.o., ul. Polanowicka 66, 51-180 Wrocław, http://www.contrans.pl, contrans@contrans.pl

 

O autorze