Nowe oprogramowanie EAGLE już dostępne w w sklepie online element14

eagle

Farnell  element14, prowadzący dystrybucję narzędzi rozwojowych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowego oprogramowania EAGLE firmy Autodesk, które łączy moc i dostępność z przystępną ceną.

Oprogramowanie EAGLE, przeznaczone do projektowania płytek drukowanych, to zaawansowane, lecz łatwe w obsłudze kompleksowe narzędzie do tworzenia schematów i płytek drukowanych, umożliwiające współpracę przy projektach. EAGLE oferuje teraz szeroki zakres nowych funkcji: zapewnia nowy silnik routingu, ultraprecyzyjny wybór i łatwe ponowne wykorzystywanie obwodów. Inżynierowie mogą korzystać z oprogramowania EAGLE firmy Autodesk do tworzenia zintegrowanych systemów elektrycznych i mechanicznych (ECAD/MCAD) i wykorzystania ich w projektach inteligentnych produktów.

Oprogramowanie EAGLE będzie dostępne za pośrednictwem sklepu online element14 w formie rocznej subskrypcji, w wersji standardowej lub premium. Otwiera to możliwość całkowicie bezpłatnych aktualizacji, indywidualnego wsparcia ze strony Autodesk oraz elastycznego planowania budżetu dzięki cenom ustalanym na miesiąc lub rok.

Jako dystrybutor narzędzi rozwojowych Farnell element14 umożliwia klientom korzystanie z oprogramowania wiodących światowych firm w celu ułatwienia im procesu projektowania. Nowe oprogramowanie EAGLE firmy Autodesk wzmocni ofertę oprogramowania przeznaczonego do projektowania układów wbudowanych, płytek drukowanych i układów mechanicznych dostępną w Design Center w portalu element14. Dostępne są wszystkie główne kategorie oprogramowania projektowego: zintegrowane środowiska konstruktorskie i kompilatory, systemy operacyjne i środki programowo-sprzętowe, oprogramowanie EDA, oprogramowanie do projektowania układów mechanicznych oraz oprogramowanie do testowania i symulacji. Design Center ułatwia klientom wybór i zakup odpowiedniego oprogramowania, oferując bezpłatne wersje próbne i wiele różnych opcji dostawy, w tym błyskawiczną dostawę elektroniczną eDelivery.

Oprogramowanie EAGLE firmy Autodesk jest dostępne za pośrednictwem sklepu online Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej oraz element14 na Dalekim Wschodzie.

 

O autorze