LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowa strona RS Components dla urządzeń mobilnych

Firma RS Components opracowała nową, ulepszoną stronę internetową przystosowaną do urządzeń mobilnych. Zapewnia ona łatwiejszy dostęp do jej zawartości użytkownikom korzystającym z urządzeń mobilnych, którzy stają się coraz większą grupą klientów. Firma odnotowała na stronie internetowej czterokrotny wzrost zakupów dokonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych w porównaniu z zeszłym rokiem. Nowa wersja strony internetowej umożliwia klientom łatwiejsze wyszukiwanie produktów z każdego miejsca i o każdej porze. Nowa strona jest kolejnym dowodem na to, że zapewnienie najwyższego poziomu obsługi jest dla firmy sprawą priorytetową.

Nowa strona, zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, zapewnia lepszą obsługę klientom, którzy uzyskują dostęp do ponad 500 tys. produktów z oferty RS. Umożliwia ona łatwiejsze i wygodniejsze wyszukiwanie produktów oraz uzyskanie informacji o ich dostępności, aktualnych cenach oraz danych technicznych np. w czasie podróży. Strona została opracowana z wykorzystaniem metodologii Agile, co zapewniło szybkie i sprawne wprowadzenie ulepszeń, i umożliwia klientom sprawdzanie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, sprawdzanie cen, przeglądanie specyfikacji technicznych i arkuszy danych oraz zarządzanie koszykiem i płatnościami za pośrednictwem konta RS lub dokonywanie płatności kartą kredytową.

Użytkownicy urządzeń mobilnych stają się coraz większą grupą klientów i zapewnienie udogodnień związanych z korzystaniem z urządzeń mobilnych jest niezwykle istotne. Już teraz pomaga to uzyskać zwiększoną liczbę odwiedzin na stronie, na niespotykaną dotychczas skalę.

Autor: RS Components