[SOBOTA – OSTATNI DZIEŃ!!] Wygraj płytkę projektową Microchip Curiosity PIC32MZ EF

Microchip oraz portal MIKROKONTROLER.PL dają szansę wygrania płytki projektowej Microchip Curiosity PIC32MZ EF.

Płytka projektowa Curiosity PIC32 MZ EF stanowi w pełni zintegrowaną, 32-bitową platformę projektową. Zawiera wydajny mikrokontroler z serii PIC32 MZ (PIC32MZ0204EGM) z 2 MB pamięci Flash, 512 KB RAM, z wbudowaną jednostką zmiennoprzecinkową, akcelerometrem kryptograficznym i rozbudowanymi funkcjami łączności.

Stanowiąca wygraną płytka projektowa z serii Curiosity zawiera zintegrowany programator/debugger oraz wbudowany moduł Wi-Fi MRF24WN0MA-I/RM100 zgodny ze standardem IEEE 802.11n. Jest ona ponadto w pełni zgodna ze środowiskiem projektowym Microchip MPLAB X.

Każda z płytek w puli nagród jest wyposażona w dwa gniazda rozszerzeń standardu MikroBus opracowanego przez firmę MicroElektronika oraz złącze Microchip X32, które dzięki kartom rozszerzeń umożliwia szybsze projektowanie prototypowych urządzeń. Płytki zapewniają pełną integrację z rozbudowanym pakietem oprogramowania dla mikrokontrolerów PIC32 o nazwie MPLAB Harmony. MPLAB Harmony oferuje elastyczny i modularny interfejs programistyczny wraz z bogatym zestawem współpracujących protokołów transmisji (TCP-IP, USB) i łatwymi w użyciu funkcjami.

Płytki oraz całe związane z nimi środowisko zostały opracowane jako rozwiązanie od razu gotowe do pracy. Projektanci mogą pobrać i od razu uruchomić przykładowe projekty i aplikacje na płytkach, bez potrzeby instalacji całego środowiska. Dostępne przykłady demonstracyjne zostały tak opracowane, aby przedstawić możliwości mikrokontrolerów PIC32 i środowiska projektowego.

Płytka Curiosity PIC32 MZ EF ma możliwość dołączenia modułów rozszerzeń, dzięki czemu świetnie nadaje się ona do szybkiego tworzenia prototypów systemów łączności, rozwiązań IoT lub systemów ogólnego przeznaczenia.

 

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Pulę nagród stanowią dwie płytki projektowe Curiosity PIC32 MZ EF.
  3. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  4. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 maja 2017 włącznie.
  5. Lista dwóch zwycięzców, wyłonionych przez przedstawicieli firmy Microchip, zostanie ogłoszona do 2 czerwca 2017.
  6. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez firmę Microchip do 9 czerwca 2017.
  7. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze