LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Podręczny programator do pracy w terenie

Firma Segger wprowadziła przyrząd Flasher Portable Plus, nowy produkt z popularnej rodziny Flasher. To kompaktowe urządzenie zawiera baterię litowo-jonową, która pozwala na ponad 10 godzin ciągłej pracy po naładowaniu. Przyrząd ma też wyświetlacz LCD, który może pokazywać dodatkowe informacje o procesie programowania.

Flasher Portable Plus może pomieścić wiele obrazów i konfiguracji oprogramowania. Dzięki temu technicy mają zawsze pod ręką aktualizacje dla wielu urządzeń i wiele wersji oprogramowania dla każdego z nich. Interfejs urządzenia składa się z przycisku Select i Program, a ekran LCD na bieżąco informuje o postępie pracy. Ponadto liczbę cykli programowania można ograniczyć za pomocą funkcji Authorized Flash.

Podobnie jak urządzenia Flasher ARM, Flasher PRO i Flasher Portable, model Flasher Portable PLUS jest programatorem wykorzystującym sondę debuggera J-Link i autorskie algorytmy programowania pamięci Flash z dużą szybkością.

Przyrząd Flasher Portable PLUS jest niezawodnym programatorem Flash zoptymalizowanym pod kątem aktualizacji w terenie dokonywanych przez technika serwisowego. Pozwala on uniknąć konieczności przenoszenia dużego i ciężkiego sprzętu, jest przy tym szybki i łatwy w obsłudze. Prosty interfejs ułatwia programowanie serwisowanych urządzeń, których nie można aktualizować zdalnie i są trudno dostępne.

Więcej informacji o programatorze Flasher Portable PLUS można uzyskać na stronie produktu.

Autor: Segger