LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
IoT

[SEMINARIUM] IoT z wykorzystaniem MATLABa

Firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium Internet of Things z wykorzystaniem MATLABa, które odbędzie się 31 maja 2017 w sali szkoleniowej firmy ONT przy ul. Pod Fortem 19 w Krakowie.

Prezentacja będzie uzupełniona o funkcjonalności platformy ThingSpeak. W połączeniu z MATLABem i Simulinkiem pozwala ona na realizację pełnego projektu IoT.  W 2016 roku Polska znalazła się w dziesiątce najsilniejszych państw świata pod względem użytkowania tego narzędzia!

Wśród omawianych projektów znajdzie się system zliczania samochodów na jezdni oraz rozproszony system pomiarowy. Przykłady te prezentować będą możliwości przygotowania, z wykorzystaniem MATLABa i Simulinka, pełnego oprogramowania, które zostanie zaimplementowane na platformach sprzętowych.

Jako warstwa sprzętowa posłuży mini-komputer Raspberry Pi. Przedstawiona zostanie jednak również metoda pracy dla innych platform sprzętowych.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o dokonanie rejestracji.

Informacje na temat wykorzystania MATLABa w projektowaniu systemów IoT dostępne są na stronie producenta oprogramowania: https://www.mathworks.com/solutions/internet-of-things.html

Organizatorem wydarzenia jest Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k., dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce, 31-302 Kraków, ul. Pod Fortem 19, www.ont.com.pl.