[WEBINARIA] National Instruments – źródło wiedzy inżynierskiej

National Instruments zorganizował szereg webinariów o zróżnicowanej tematyce, wyłącznie dla użytkowników posiadających swoje konto na stronie www.ni.com. Niektóre z nich przedstawiamy poniżej.

 

Zarządzanie danymi pomiarowymi i tworzenie raportów – porady i wskazówki

Dowiedz się, w jaki sposób połączyć procesy techniczne i administracyjne w jednym środowisku projektowym. Poznaj wskazówki i porady, jak uprościć zarządzanie danymi i tworzenie automatycznych raportów. Odkryj, jak zrobić więcej w krótszym czasie.

Data: 09.08.2017

17:00 – 18:00

 

Zarządzanie rozproszonymi i wdrożonymi systemami

Poznaj sposób NI na zarządzanie systemami, który pozwoli zapewnić masową koordynację połączonych urządzeń, wdrożenia oprogramowania i przesyłanie danych dotyczących wdrażanego lub rozproszonego systemu. Takie rozwiązanie oferuje interfejs sieciowy do centralnego zarządzania i koordynacji funkcji systemów uruchomionych na rozproszonych platformach PXI lub CompactRIO.

Data: 16.08.2017

16:00 – 17:00

 

Współpraca z przemysłem może zwiększyć atrakcyjność twoich badań

Prezentacja Salvadora Mikela, dyrektora ds. biznesu i badań akademickich NI.

Data: 29.08.2017

17:00 – 18:00

 

Wprowadzenie do LabVIEW FPGA

LabVIEW FPGA rozszerza możliwości programowania graficznego na rekonfigurowalne układy scalone FPGA obecne w systemach NI. Dzięki LabVIEW FPGA możliwe jest swobodne zarządzanie wejściami i wyjściami układów pomiarowych, implementacja sterowania z niską latencją, a także zapewnienie niezawodnej, sprzętowej podstawy systemu bez stosowania języków opisu sprzętu czy projektowania schematu płytki. Podczas tego webcastu zostaną przedstawione zalety systemów opartych na FPGA oraz możliwości programowania FPGA za pomocą LabVIEW z wykorzystaniem paradygmatu przepływu danych i naturalnego zrównoleglenia.

Data: 30.08.2017

17:00 – 17:45

 

Projektowanie, konfiguracja i wdrożenie efektywnych systemów CompactRIO za pomocą DCAF

Naucz się szybko projektować, konfigurować i wdrażać efektywne systemy sterowania i automatyki  z użyciem pakietu oprogramowania DACF (Distributed Control and Automation Framework). W czasie webinarium prezenterzy będą na żywo budować kilka systemów, korzystając z narzędzi i oprogramowania szkieletowego DCAF – jego możliwości w zakresie transferu danych, debugowania, konfiguracji i logiki sterującej.

Data: 2017.09.20

16:00 – 17:00

Rejestracja

 

Więcej webinariów można znaleźć na stronie http://www.ni.com/pl-pl/events.html.

O autorze