[KRAKÓW] ST-UP Info Day – zaproszenie dla startupowców

STMicroelectronics zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone programowi wsparcia startupów w Polsce, które odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Krakowie.
Celem spotkania jest zapoznanie społeczności startupowej w Polsce z możliwościami współpracy i wsparcia realizacji projektów przez STMicrolectronics.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Rejestracja udziału w wydarzeniu odbywa się pod adresem.
Agenda ST-UP Info Day
Wprowadzenie
- STMicroelectronics jako globalny producent półprzewodników.
- Rozwiązania hardware i software.
ST-UP – przykłady wsparcia startupów na świecie
- Prezentacja Eco-systemu ST-UP w zakresie wsparcia startupów na przykładzie Izraela.
ST-IoT – kompleksowa oferta HW/SW
- STMicroelectronics jako dostawca kompleksowych rozwiązań dla IoT: data processing, sensing, connectivity, power management.
ST Start-Up – wsparcie dla startupów w Polsce
- Prezentacja modelu wsparcia: narzędzia, szkolenia, konsultacje, wsparcie techniczne.
Oferta firmy Fideltronik dla startupów
- Optymalizacja, industrializacja, produkcja.


Scanway zwiększa przychody, inwestuje w zaplecze produkcyjne i zawiera nowe kontrakty
Sieć Badawcza Łukasiewicz rozwija laboratoria przemysłu wysokich technologii
Grupa Volkswagen i Uniwersytet Techniczny w Brunszwiku zacieśniają współpracę badawczą w dziedzinie sztucznej inteligencji i mobilności 

![https://www.youtube.com/watch?v=BgxJVTwYJ-s Zapraszamy do obejrzenia filmu i wysłuchania krótkich wypowiedzi prelegentów Hardware Forum 2026 i organizatorów majowej konferencji dla inżynierów z branży elektronicznej: Konrad Bruliński z Lemontech, prof. Krzysztof Kulpa z Politechniki Warszawskiej, Zbigniew Huber z FLC, Ewa Załupska z firmy KROK, Jerzy Kozieł z MPTECH, Grzegorz Potyralski z VIGO Photonics, dr Krzysztof Czuba z Politechniki Warszawskiej, Anna Beata Kalisz Hedegaard z Quantum Security Defence, Adrian Cichosz z Elhurt Dystrybucja Anna Kamińska z Creotech Quantum, oraz Łukasz Jaeszke i Adam Jaeszke z TEK.day [materiał redakcyjny]](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/05/tytulowe-film-1.png)



