[KONKURS POMYSŁÓW ROZSTRZYGNIĘTY!] Analog Devices i Linear Technologies: 1+1>2

W październiku firma Analog Devices ogłosiła w naszym portalu konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić krótko (max. 150 słów i jeden schemat blokowy) pomysł na aplikację użytkową lub demonstracyjną z zastosowaniem zarówno układów Analog Devices, jak i Linear Technologies. Nadesłane do naszej redakcji projekty zostały przekazane przedstawicielom Analog Devices, którzy wyznaczyli zwycięzców konkursu:

  • I miejsce – Mirosław Szymczyk za projekt „Przenośny monitor stanu zdrowia”.

Autor otrzyma zestaw ewalucyjny EVAL-ADAU1701MINIZ, wyposażony w kodek audio ze wzmacniaczem klasy D, z możliwością przetwarzania sygnału stereo i konfiguracji zarówno na wyjście liniowe, jak i wzmocnione;

  • II miejsce – Michał Sommerfeld za projekt „System audio DSP dla kolumn głośnikowych”,
  • III miejsce – Sławomir Kabat za projekt „Centrala oddymiająca”.

Laureaci II i III miejsca otrzymają po 1 zestawie demonstracyjnym DC2386A-B – Wireless Power Transfer Demonstration Kit.

  • Autorzy kolejnych trzech projektów, które zainteresowały przedstawicieli Analog Devices, otrzymają zestawy uruchomieniowe ADuCino 360.
  • Wszyscy uczestnicy konkursowe nadesłali pomysły prawidłowe pod względem konstrukcyjnym i wszyscy otrzymają zestawy katalogów i gadżetów firmowych od Analog Devices i Linear Technologies.

Wysyłka nagród z Analog Devices nastąpi po nawiązaniu kontaktu z laureatami.

O autorze