Szkoła CSTE101 przedstawia kursy Arduino

Kurs CSTE101 ARDUINO

Każdy może zostać elektronikiem programistą!

Kurs przeznaczony jest dla każdego! Dedykujemy go młodzieży w wieku 13-17 lat chcącej poznać nowe technologie oraz zasady elektroniki kreatywnej.

Arduino to producent jednych z najpopularniejszych minikomputerów (czyli mikrokontrolerów), służących pasjonatom elektroniki do realizacji swoich autorskich projektów.

Dzięki Arduino uczniowie poznają podstawowe pojęcia i prawa rządzące światem elektroniki, wykorzystując do tego celu gotowe, zintegrowane środowisko programistyczne, elementy elektroniczne, sensory, moduły (płytki rozszerzające) itp.

Kursy w Szkole CSTE101 prowadzą wykwalifikowani, certyfikowani specjaliści, pracownicy Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

 

Co zyskuje uczestnik Kursu CSTE101 ARDUINO?

  • wiedzę na temat budowy i zasady działania mikrokontrolerów w płytkach Arduino Genuino 101, Arduino/Genuino UNO oraz innych
  • wiedzę na temat programowania w środowisku Arduino IDE, przez to rozumienie języka elektronicznych urządzeń
  • wiedzę na temat działania i funkcjonowania otaczających nas maszyn, robotów, urządzeń oraz skomputeryzowanych przedmiotów
  • wiedzę oraz doświadczenie do prowadzenia i realizacji własnych projektów elektronicznych opartych na platformie Arduino
  • wiedzę na temat budowy oraz działania elementów elektronicznych niezbędnych do realizacji projektów oraz rozwiązań aplikacyjnych Arduino
  • umiejętność rozwijania kreatywności
  • wiedzę na temat robotyki
  • wiedzę na temat połączeń bezprzewodowych stosowanych w aplikacjach mikrokontrolerów
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy w grupie

Każdy Uczeń, który ukończy zajęcia, otrzyma oficjalny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz umiejętności.

Kursy i terminy

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy różne odmiany Kursu CSTE101 ARDUINO różniące się terminami, ilością spotkań oraz intensywnością nauki. Do Państwa dyspozycji oddajemy Kursy CSTE101 ARDUINO popołudniowe, weekendowe (intensywne) oraz podczas ferii zimowych 2018r.

Szczegółowe informacje na stronie: https://cste101.pl

Nowością w naszej Szkole jest Kurs CSTE101 weekendowy oraz Kurs CSTE101 FERIE 2018. Zapraszamy!

Szkoła CSTE101

Szkoła CSTE101 to przede wszystkim nowoczesne podejście do nauki innowacyjnych kreatywnych technologii opierające się głównie na zajęciach praktycznych, bo przecież „praktyka czyni mistrza”.

Technologie, o których często tylko słyszymy lub czytamy, następnego dnia stają się naszą codziennością. Aby być technologicznie kreatywnym, powinno się te technologie zrozumieć, poznać oraz nauczyć się z nich korzystać.

Często używamy najnowszych rozwiązań techniki, nie zdając sobie z tego sprawy, nawet o tym nie wiedząc – jeśli chcesz je poznać, nasza Szkoła CSTE101 jest właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz się uczyć – ucz się od najlepszych!

Szkoła CSTE101 mieści się w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Pozostajemy w ciągłym kontakcie z naszymi Uczniami! Do dyspozycji oddajemy wielkoformatowe systemy komunikacji z wysokiej klasy specjalistami.

Edukacja w Szkole CSTE101 trwa nawet po godzinach naszych zajęć!

Adres www: https://cste101.pl

Facebook: https://www.facebook.com/cste101.polska/

Adres siedziby:

Szkoła CSTE101

Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk

ul. Jana Kazimierza 5

01-248 Warszawa

O autorze