10 milionów Raspberry Pi od Farnella! Promocja!

Firma Premier Farnell świętuje sprzedaż 10 milionów egzemplarzy małych komputerów Raspberry Pi niecałe 6 lat od momentu wprowadzenia ich na rynek. Obecnie Farnell sprzedaje ponad 50 tysięcy sztuk każdego tygodnia – trafiają one do majsterkowiczów, nauczycieli oraz do odbiorców przemysłowych na całym świecie. W Europie zostało sprzedanych ponad 4 miliony egzemplarzy.

Premier Farnell współpracował z organizacją Raspberry Pi Foundation od chwili wprowadzenia Raspberry Pi 1 Model B w roku 2012 i ma pozwolenie na produkcję, globalną dystrybucję i wyłączność na modyfikacje Raspberry Pi.

Z tej okazji Premier Farnell oferuje zniżkę 10% na wiele najpopularniejszych akcesoriów dla Raspberry Pi, które pozwolą konstruktorom i inżynierom jeszcze lepiej wykorzystać  płytki Pi. Zniżka obejmuje również niedawno wprowadzony zestaw element14 Pi Desktop, który pozwoli użytkownikom zamienić swe Raspberry Pi w funkcjonalny komputer stacjonarny, a także płytkę rozszerzeń Raspberry Pi Sense HAT, która została wysłana w kosmos w ramach misji Astro Pi.

Firma Premier Farnell otrzymała ostatnio nagrodę „Innowatora Roku” od niemieckiego magazynu Design & Elektronik za cały ekosystem produktów Raspberry Pi. Znalazła się ponadto wśród finalistów w kategoriach „Producent Roku” i „Zespół Projektantów Roku” magazynu Electronics Weekly za produkcję Raspberry Pi oraz zestaw „Pi Desktop”.

Najpopularniejsze akcesoria dla Raspberry Pi z obniżką 10% są dostępne na stronie Farnell element14.

O autorze