Arrow Electronics otwiera biuro w Gdańsku

Firma Arrow z siedzibą w Denver (Colorado USA) jest jednym z największych na całym świecie dostawców technologii związanych z produktami komputerowymi i komponentami elektronicznymi. Firma ma swoje oddziały w  ponad 465 lokalizacjach w przeszło 90 krajach. Arrow tworzy innowacyjne rozwiązania dla około 125 000 wiodących producentów technologii elektronicznych stosowanych w domach, przedsiębiorstwach i życiu codziennym. Wspomaga klientów w takich dziedzinach jak chmura informatyczna, mobilność, analiza danych, Internet Rzeczy, kosmonautyka i obronność oraz analityka biznesowa. Arrow pomaga przekształcać innowacyjne pomysły firm w gotowe urządzenia i inteligentne rozwiązania.

Firma Arrow, obecna już od ponad 12 lat w Polsce, prowadzi swoje biura w Katowicach, Krakowie, Warszawie i Gdyni, a teraz otwiera nowe biuro w Gdańsku w kompleksie biurowym Olivia Business Centre.

Arrow poszukuje nowych pracowników o różnych kwalifikacjach i poziomie wykształcenia do pracy w zakresie m.in. obsługi klienta, inżynierii, finansów, zasobów ludzkich, logistyki-łańcuchów dostaw.

Od samego początku działania Arrow są wspierane przez inicjatywę Invest in Pomerania, w szczególności Agencję Rozwoju Pomorza i Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego (InvestGDA).

Więcej informacji o firmie Arrow można znaleźć na stronie www.fiveyearsout.com

O autorze