[OSTATNIE DNI!!] Wygraj płytkę rozwojową LPC8N04 obsługującą NFC

Firma NXP razem z Farnell element14 z dumą wprowadzają do swojej oferty dla inżynierów płytkę rozwojową LPC8N04 obsługującą NFC.

Płytka rozwojowa LPC84N04 zapewnia wydajny i elastyczny system rozwojowy dla innowacyjnych mikrokontrolerów LPC8N04 bazujących na obsługującym NFC rdzeniu Arm® Cortex®-M0+. Płytka może być używana z szerokim wachlarzem narzędzi rozwojowych, włączając w to zestaw MCUXpresso IDE. Do płytki dołączana jest przykładowa aplikacja na smartfony oraz oprogramowanie sprzętowe pozwalające użyć wbudowanej matrycy LED oraz głośnika za pomocą aplikacji demonstracyjnej z przewijaną wiadomością i opcją odtwarzania muzyki.

Część procesowa płytki LPC8N04 ze zintegrowaną anteną może zostać odłączona w celu umieszczenia w prototypie lub modelach weryfikujących koncepcję. Płytka obejmuje również wbudowaną sondę debugującą CMSIS-DAP, która jest obsługiwana przez większość zintegrowanych środowisk programistycznych IDE, więc prace rozwojowe można rozpocząć bez dodatkowych kosztów.

Ostatnim dniem konkursu jest 25 marca 2018.

Reguły konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest firma Farnell element14.
  2. Pulę nagród stanowią 3 zestawy LPC8N04.
  3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja na stronie firmy Farnell element14.
  4. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 marca 2018 włącznie.
  5. Lista zwycięzców, wyłonionych przez przedstawicieli firmy Farnell element14, zostanie ogłoszona do dn. 6 kwietnia 2018.
  6. Farnell element14 wyśle nagrody do laureatów po nawiązaniu kontaktu z nimi.
  7. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze