Porozumienie Premier Farnell– Nordic Semiconductor

Teknologidagen ved NTNU 2017

Premier Farnell ogłasza dodanie produktów marki Nordic Semiconductor do swojej bogatej oferty. Rozszerzając swoją rosnącą listę dostawców z całego Świata, klienci Farnell element14 będą mieli dostęp do wiodącej na rynku marki, specjalizującej się w produkcji światowej klasy podzespołów bezprzewodowych.

Biorąc pod uwagę przyszłość elektroniki, w której coraz częściej dominują rozwiązania przenośne i bezprzewodowe oraz niezaspokajalne zapotrzebowanie użytkowników na coraz większą swobodę i wygodę użytkowania urządzeń, Nordic Semiconductor będzie odgrywać kluczową rolę w tworzeniu  przyszłości. Stanie się tak za sprawą dostarczania układów bezprzewodowych o ultra niskim poborze mocy (ULP – Ultra-Low Power), które będą mogły przez długi czas pracować nawet przy małym źródle zasilania.

Premier Farnell jest częścią koncernu Avnet, a nowe porozumienie zostało zbudowane w oparciu o silną współpracę, jaką Avnet prowadzi z Nordic Semiconductor od 2001 roku. Dzięki nowemu porozumieniu, Premier Farnell i Avnet są teraz w stanie wspierać klientów korzystających z układów Nordic Semiconductor, począwszy od etapów koncepcyjnych, przez projektowanie, a kończąc na produkcji masowej.

Premier Farnell jest autoryzowanym dystrybutorem Nordic Semiconductor i przechowuje w swoich magazynach kluczowe produkty tej marki. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na odpowiedniej stronie Farnell element14.

O autorze