Wakacyjne kursy Arduino w szkole CSTE101

Szkoła CSTE101

Szkoła CSTE101 to przede wszystkim nowoczesne podejście do nauki innowacyjnych kreatywnych technologii opierające się głównie na zajęciach praktycznych, bo przecież „praktyka czyni mistrza”. Technologie, o których często tylko słyszymy lub czytamy, następnego dnia stają się naszą codziennością. Aby być technologicznie kreatywnym, powinno się te technologie zrozumieć, poznać oraz nauczyć się z nich korzystać. Często używamy najnowszych rozwiązań techniki, nie zdając sobie z tego sprawy, nawet o tym nie wiedząc – jeśli chcesz je poznać, nasza Szkoła CSTE101 jest właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz się uczyć – ucz się od najlepszych!

Szkoła CSTE101 mieści się w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Pozostajemy w ciągłym kontakcie z naszymi uczniami! Do dyspozycji oddajemy wieloplatformowe systemy komunikacji z wysokiej klasy specjalistami.

Edukacja w Szkole CSTE101 trwa nawet po godzinach naszych zajęć!

Kurs CSTE101 ARDUINO

Każdy może zostać elektronikiem programistą!

Kurs przeznaczony jest dla każdego! Dedykujemy go młodzieży w wieku 13-17 lat chcącej poznać nowe technologie oraz zasady elektroniki kreatywnej.

Arduino to producent jednych z najpopularniejszych zestawów z mikrokontrolerami, służących pasjonatom elektroniki do realizacji swoich autorskich projektów. Dzięki Arduino uczniowie poznają podstawowe pojęcia i prawa rządzące światem elektroniki, wykorzystując do tego celu gotowe, zintegrowane środowisko programistyczne, elementy elektroniczne, sensory, moduły (płytki rozszerzające) itp.

Kursy w Szkole CSTE101 prowadzą wykwalifikowani, certyfikowani specjaliści, pracownicy Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

Co zdobywa/zyskuje uczestnik Kursu CSTE101 ARDUINO?

  • wiedzę na temat budowy i zasady działania mikrokontrolerów w płytkach Arduino Genuino 101, Arduino/Genuino UNO oraz innych
  • wiedzę na temat programowania w środowisku Arduino IDE, a przez to rozumienie języka elektronicznych urządzeń
  • wiedzę na temat działania i funkcjonowania otaczających nas maszyn, robotów, urządzeń oraz skomputeryzowanych przedmiotów
  • wiedzę oraz doświadczenie do prowadzenia i realizacji własnych projektów elektronicznych opartych na platformie Arduino
  • wiedzę na temat budowy oraz działania elementów elektronicznych niezbędnych do realizacji projektów oraz rozwiązań aplikacyjnych Arduino
  • umiejętność rozwijania kreatywności
  • wiedzę na temat robotyki
  • wiedzę na temat połączeń bezprzewodowych stosowanych w aplikacjach mikrokontrolerów
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie

Każdy Uczeń, który ukończy zajęcia, otrzyma oficjalny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz umiejętności.

Kursy i terminy

Dla Państwa wygody uruchomiono różne odmiany kursu CSTE101 ARDUINO różniące się terminami, ilością spotkań oraz intensywnością nauki.

Szczegółowe informacje na stronie: https://cste101.pl

Nowością jest kurs CSTE101 WAKACJE 2018 w dwóch odmianach: intensywnej oraz popołudniowej.

 

Szkoła CSTE101

Adres www: https://cste101.pl

Facebook: https://www.facebook.com/cste101.polska/

Adres siedziby:

Szkoła CSTE101

Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk

ul. Jana Kazimierza 5

01-248 Warszawa

 

O autorze