Targi techniki pomiarowej CONTROL-TECH wracają

Targi Kielce zapraszają na 24. Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH, które trwać będą od 25 do 27 września. Wydarzenie, które cieszy się niezwykłą popularnością, znów zaskoczy zwiedzających!

Targi CONTROL-TECH są jedną z imprez wchodzących w skład „Przemysłowej Jesieni”. Kielecki ośrodek gościć będzie producentów przyrządów i maszyn pomiarowych, maszyn do specjalnego zastosowania oraz aparatury do prób nieniszczących. Wystawcy zaprezentują również bardzo pomocne systemy oprogramowania do komputerowego wspomagania zapewnienia jakości, a także systemy optyczno-elektroniczne.

Wśród wielu firm, które pojawią się w wrześniu w Targach Kielce, znajdą się między innymi Grupa Support czy Anitepo. Oba przedsiębiorstwa specjalizują się w doradztwie, szkoleniu ekspertów oraz serwisie urządzeń mierniczych. Działające na europejskich rynkach firmy zagoszczą we wrześniowych targach, podkreślając ich znaczenie dla branży.

Targi CONTROL-TECH cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów i ekspertów. Warto dodać, że jej znaczenie dostrzegają między innymi Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Urząd Dozoru Technicznego, obejmując wydarzenie patronatem. Instytucje doceniają bardzo wyskoki poziom merytoryczny konferencji, które mają miejsce w czasie wydarzenia. Podczas ubiegłych edycji, zwiedzający mogli skorzystać między innymi z seminariów przygotowanych przez firmę NNT, PCB Service czy NTD.

O autorze