[KRAKÓW] Konferencja SEMS’18 (Systems Engineering, Modeling and Simulation)

Krakowska firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji SEMS’18 (Systems Engineering, Modelling and Simulation), która odbędzie się w dniach 25-26 września 2018 r. w hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie.

Jest to druga edycja tego wydarzenia, które poświęcone jest zastosowaniom narzędzi MathWorks w procesie modelowania i symulacji zgodnie z metodyką Model-Based Design (projektowanie z wykorzystaniem modelu). Dzięki tej metodyce inżynierowie mogą w usystematyzowany sposób przejść od założeń poprzez symulację, aż do certyfikacji gotowego rozwiązania.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie zarzadzanie projektem.

Mathieu Cuenant, inżynier francuskiego oddziału MathWorks omówi proces zarządzania wymaganiami z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi firmy MathWorks.

W drugiej prezentacji pokaże jak zweryfikować poprawność kodu C/C++ z wykorzystaniem narzędzi Polyspace.

Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem inżynierów z ONT będą mogli nauczyć się jak na bazie wymagań przygotować projekt w Simulink Project i rozpocząć budowę modelu w Simulinku wraz z prostym systemem sterowania.

Podczas konferencji wystąpią również przedstawiciele Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych sp. z o.o., SEARCH Sp.J., Wojskowej Akademii Technicznej.

Więcej informacji oraz rejestracja uczestników – na stronie organizatora.

O autorze