Chemia do zadań specjalnych w ofercie firmy Semicon

W ofercie preparatów chemicznych marki LPS, której dystrybutorem jest firma Semicon Sp. z o.o., znajdują się wysokiej klasy penetranty LST i KB 88.

Preparat LST to produkt o niskim napięciu powierzchniowym dla szybkiego działania penetrującego. Sprawnie wypiera wilgoć, poluzowuje rdzę w celu uwolnienia skorodowanych części. Mocne działanie pienienia zapewnia pełne pokrycie powierzchni. Jest kompatybilny z większością powierzchni gumowych i plastikowych.

Preparat LST ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty lotnicze i motoryzacyjne. W swoim składzie ma dwusiarczek molibdenu, co czyni go też świetnym smarem antyzatarciowym.

Drugi z preparatów – KB 88 – to prawdziwa perła wśród penetrantów dostępnych na rynku. Agresywna formuła opracowana w celu szybkiego uwolnienia zardzewiałych nakrętek, śrub, zawiasów i innych skorodowanych elementów doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami. Penetruje szybciej
i głębiej niż większość innych podobnych produktów na rynku. Tak jak poprzedni preparat KB 88 ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty motoryzacyjne.

Oba preparaty dostępne są w e-sklepie Semicon.

Firma Semicon oferuje bardzo szeroką gamę preparatów chemicznych do przemysłu, w tym dla wymagających klientów z branży lotniczej.

O autorze