LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[WARSZAWA] Seminarium PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day

Firma Gamma – autoryzowany dystrybutor oprogramowania Mentor Graphics w Polsce – zaprasza na bezpłatne spotkanie PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day, które odbędzie się w Warszawie, 12 września 2018.

Wymagania wobec nowoczesnych urządzeń elektronicznych powodują, że coraz większe wymagania dotyczą także stosowanego oprogramowania ECAD. Świetnie widać to w przypadku oprogramowania do PCB oraz FPGA. Dla oprogramowania PCB nie wystarczają już doskonałe metody edycji połączeń, ale niezbędna jest również umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu Signal Integrity, Power Integrity, emisji elektromagnetycznej czy zagadnień termicznych oraz chłodzenia. Narzędzia do FPGA/ASIC, poza tworzeniem i symulacją kodu RTL, umożliwiają dzisiaj implementację coraz bardziej zaawansowanych metod automatycznej weryfikacji funkcjonalnej czy formalnej.

Niezbędne staje się też posługiwanie odpowiednimi narzędziami pozwalającymi na definiowanie i śledzenie wymagań stawianym urządzeniu na różnych etapach projektowania oraz weryfikacji założeń realizowanych często przez różne zespoły.

Stosowanie nowoczesnego oprogramowania daje wymierne korzyści, między innymi zdecydowanie skracając czas testowania kolejnych prototypów oraz zmniejszając ich liczbę. Te i inne zagadnienia organizatorzy postarają się przybliżyć uczestnikom seminarium na przykładzie oferowanego oprogramowania firmy Mentor Graphics.

Zajęcia poprowadzą w języku angielskim inżynierowie z firm Mentor oraz Gamma.

Więcej informacji, agenda spotkania oraz możliwość rejestracji znajduje się na stronie organizatora

Autor: Gamma