Społeczność element14 publikuje nowe kursy na temat podstaw nowoczesnej elektroniki


element14.com, internetowa społeczność inżynierska, opublikowała nowe kursy w ramach swojego działu darmowych samouczków, które pomagają jej członkom rozwijać umiejętności i być na czasie z najnowszymi trendami i innowacjami w branży elektroniki.

Publikowane kursy mają formę prostych samouczków, poświęconych kluczowym tematom we współczesnej elektronice, takim jak sterowanie silnikami i zarządzanie mocą. Każdy z kursów został zaprojektowany tak, by dało się z nim zapoznać w ciągu jednej godziny. Ponadto każdy kończy się quizem, w ramach którego czytelnicy mogą sprawdzić swoją nową wiedzę.

Najnowszymi kursami, jakie pojawiły się w serwisie element14.com są samouczki na temat układów programowalnych. Pierwszy z nich rozpoczyna się od podstaw programowalnych układów logicznych, tj. algebry Boole’a, bramek logicznych, obwodów sekwencyjnych, języka HDL itd. Kurs ten został opracowany przy wsparciu firmy Xilinx.

Do innych popularnych kursów należą: Inteligentna Dystrybucja Mocy, Przemysłowy Internet Rzeczy i Podstawy Zasilania dla Twórców. Wszystkie kursy są dostępne bezpłatnie dla zarejestrowanych członków społeczności element14.

Kursy dotyczące podstawowych zagadnień współczesnej elektroniki, opracowane przez element14, są dostępne w Internetowym Centrum Nauczania, pod adresem: https://www.element14.com/community/community/learning-center/online-learning/essentials

Aby się zarejestrować jako członek społeczności element14, odwiedź stronę http://www.element14.com/

O autorze