Społeczność element14 ogłasza konkurs „Project14 Test Instrumentation Design Contest”


Przedstawiciele element14.com, internetowej społeczności inżynierów, ogłosili rozpoczęcie najnowszego konkursu z serii Project14, w ramach którego członkowie społeczności mogą opracować projekt urządzenia pomiarowego, bazując na dowolnie wybranych komponentach. Najbardziej kreatywne zgłoszenia będą nagrodzone profesjonalnym zestawem narzędziowym, podarowanym przez Farnell element14 oraz bonem o wartości 100 dolarów do wykorzystania w sklepie Farnell element14.

Project14 to comiesięczny konkurs projektowy zorganizowany z myślą o inżynierach na wszystkich poziomach umiejętności. Ma za zadanie umożliwić uczestnikom prezentację swoich pomysłów i wzajemną naukę. Członkowie społeczności element14 głosują w otwartej ankiecie, w której co miesiąc wybierają nowy temat projektu, a uczestnicy biorący udział w konkursie mogą go zinterpretować w dowolny sposób.

Wśród nagród, które można otrzymać za udział w konkursie, znajdują się 18-elementowy zestaw narzędzi Journeyman oraz 6-elementowy zestaw podstawowych narzędzi, oba marki Klein Tools. Dodatkowo, uczestnicy którzy zaproponują rozwiązania bazujące na płytce BBC micro:bit, bezpłatnie otrzymają ten minikomputer od społeczności element14, co ułatwi im przygotowanie zaproponowanego projektu.

Aby wziąć udział w konkursie „Project14 Test Instrumentation Design Contest”, uczestnicy muszą zarejestrować konto w serwisie społeczności elemen14 i zgłosić projekt we wpisie na blogu, w którym opiszą swój pomysł oraz w jaki sposób zamierzają go zrealizować.

Zgłoszeń można dokonywać do 14 listopada 2018 roku. Aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z pełnym regulaminem, odwiedź stronę https://www.element14.com/community/community/project14/test-instrumentation.

Aby zarejestrować się i zostać członkiem społeczności element14, odwiedź stronę: http://www.element14.com/.

O autorze